whatsapp
EMLAK ARA
Ulusoy Gayrimenkul Emlak Alım Satım 0 546 785 24 58

Prensiplerimiz

1-Ulusoy gayrimenkul öncelikle tüm çalışmalarında geleneklerimize bağlı kalarak hukuk ve ahlak kurallarının dışına çıkmadan şeffaf, doğru hizmet anlayışıyla çalışacaktır.


2-Ulusoy gayrimenkul çalışanları konusunda uzman kişilerden kurulu olup öncelikle her müşterinin yerine kendini koyacak yani empati yapacak kendisine yapılmasını istemediği hiçbir davranışı ve işi günü kurtarma adına müşterisine yapmayacaktır.


3-Ulusoy gayrimenkul itibarını kaybetmektense parasını kaybetmeyi ilke edinmiştir.


4-Müşteri memnuniyeti en ön planda tutularak çalışılacaktır.


5-Müşterilerimizin istekleri öncelikle çok iyi belirlenecek ve bu isteklerle alakalı stratejiler geliştirilip kişiye özel uygulamalarla müşteri yanıltılmadan doğru hızlı ve zamanında çözümler sunulacaktır.


6-Klasik emlakçılık yerine çağdaş yenilikçi ismimizden de anlaşılacağı gibi yeni fikirler üretmek ve uygulamaya sokmak önceliğimiz olacaktır.


7-Ulusoy gayrimenkulSatışını üstleneceği gayrimenkulün öncelikle çok iyi analiz eder konumu, diğer satılıklarla mukayesesini artılarını ve eksilerini rapor haline getirerek ekspertizini yaparak öncelikle sunumla mal sahibini bilgilendirir ve mal sahibinin de görüşleri doğrultusunda satış stratejileri ve doğru fiat belirlenerek satış süreci başlatılır.


8- Ulusoy gayrimenkul satış sürecinin en önemli ayağı gayrimenkulün resimleri ve tanıtım videosu çekimi yapılır